Biznesa inteliģences rīks

business-intelligence

pārvērš datus vērtīgā informācijā

Datu vizualizācijas rīks flex.bi apkopo visus Jūsu kompānijas datus no dažādiem avotiem vienā vietā, ekonomē datu apstrādes laiku, palīdz Jums pieņemt lēmumus ātrāk un motivē uzņēmuma komandu sasniegt nospraustos mērķus efektīvāk.

flex.bi

Analizējiet datus. Vienkārši veidojiet grafikus.

Nav nepieciešama pielāgošana vai papildu iestatīšana. Vienkārši izmantojiet Standart ERP datu eksportu un pārsūtiet datus uz flex.bi. Izvēlieties gatavus pārskatus un informācijas paneļus vai veidojiet savu ar vienkāršu drag & drop un nekavējoties redzēsiet atbildes uz saviem jautājumiem.

flex.bi veido efektīvu komandu

Ļaujiet savai komandai ieraudzīt iespējas, riskus un tendences jūsu uzņēmuma datos.
  • mēriet klientu apmierinātību;
  • kontrolējiet projekta budžetu;
  • sagatavojiet daudzdimensionālas finanšu atskaites;
  • nospraudiet mērķus vai limitus;
  • aprēķiniet trendus un prognozes;
  • fokusējieties uz mērķi.

flex.bi ekonomē jūsu laiku un naudu

Informācijas paneļi ir pieejami tiešsaistē un vienmēr atspoguļo aktuālo informāciju. Varat pieņemt lēmumus, kas balstās uz faktiem, un koncentrēties uz biznesa vajadzībām, nevis manuālu datu apstrādi. Kopīgojiet rezultātus ar plānotajiem e-pasta ziņojumiem, kas tiek eksportēti uz XLS vai attēlojiet informāciju uz prezentācijas paneļiem.

 

 

flex.bi motivē sasniegt labākus rezultātus

Flex.bi pārskatus varat publicēt uz televizora ekrāna, uzņēmuma mājas lapā vai nosūtīt uz e-pastu, lai ikviens būtu informēts. Katrs darbinieks varēs sajust, kā viņa darbs ietekmē kopējo rezultātu. Kur dodas uzņēmums un kādi ir mērķi? Pastāstiet to vizuāli!

business intelligence

Uzziniet ko var iegūt Jūsu uzņēmums

Pasūtiet jūsu esošās ERP sistēmas auditu un saņemsiet skaidru rīcības plānu, kā organizēt efektīvus un caurspīdīgus biznesa procesus savā uzņēmumā.